(zobraziť na mape)

Diagoras

Potrebujem
viac info
bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
vodné športy
wifi za poplatok
Informácie o hoteli

Príjemný rodinný hotel je situovaný v pokojnejšej časti letoviska Faliraki. Pozostáva z hlavnej budovy a 3 vedľajších depandansov. Na pláž, ktorá je vzdialená od hotela príjemnou prechádzkou vás zavedie aj hotelový shuttlebus, ktorý premáva v dňoch a hodinách určených hotelom. Rušné centrum letoviska je od hotela vzdialené cca 1 km, kde nájdete množstvo nákupných možností, barov, reštaurácií a taverien. Do hlavného mesta alebo starobylého mestečka Lindos sa pohodlne dostanete miestnou dopravou.  Upozornenie: Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: 1,5 km letiska: 16 km centra: 1,2 km nákupných možností: 100 m

Vybavenie izby

Štandardná izba centrálna klimatizácia (15.6.-15.9. zadarmo) telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) chladnička balkón alebo terasa výhľad do záhrady Štvorlôžková izba priestrannejšia 1 miestnosť výhľad do záhrady

Zariadenie hotela

hlavná budova a 3 vedľajšie budovy recepcia (v hlavnej budove) centrálna klimatizácia reštaurácia bar WiFi v lobby (za poplatok) trezor (za poplatok) bazén s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo) detské ihrisko miniklub

Popis pláže

dlhá piesočnato-kamienková hotelový shuttlebus na pláž ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity za poplatok

vodné športy na pláži

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.