bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
tenis
vodné športy
volejbal
Hotel sa nachádza v letovisku Calas de Mallorca. Hosťom ponúka malebné prostredie, priateľskú atmosféru a pravú španielsku pohostinnosť.


Poloha:
Nákupné centrum v Calas de Mallorca je vzdialené len 300 m a poskytuje široký výber miest, kde môžete ochutnať miestne špeciality alebo nakúpiť suveníry. Mesto Manacor je vzdialené 18 km od hotela a taktiež ponúka bohaté nákupné možnosti, nájdete tu bary, obchody a reštaurácie. Vzdialenosť od medzinárodného letiska je 59 km.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, bazén, detský bazén, terasy na slnenie, tenisové kurty, stolný tenis, squash, volejbal, futbal, detské ihrisko, miniklub. Za poplatok: konferenčné priestory, obchody.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prísteliek. Apartmány sú vybavené kúpeľňou, obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími pohovkami a vysúvacím lôžkom, dvojplatničkou, chladničkou, samostatnou dvojlôžkovou spálňou a s terasou.

Stravovanie:
All inclusive. Raňajky, obedy, večere formou bufetu, snacky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel je v blízkosti dvoch pláží – Cala Domingos Gran (cca 900 metrov) a Cala Domingos Petit (cca 1 km). Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a matrace sú k dispozícii za poplatok, ako aj vodné športy.

Club Cala Romani Hotel