bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Poloha

Hotel postavený v tradičnom maurskom štýle v priestranných záhradách v severnom Hammamete. V tesnej blízkosti reštaurácie, obchody, bary a diskotéky.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia, 2 tematické reštaurácie, maurská kaviareň, konferenčná sála, obchodíky so suvenírmi. V záhrade 2 bazény (1 relaxačné iba pre dospelých, 1 určený pre animácie), bar pri bazéne a terasa s lehátkami, slnečníky zdarma, osušky za vratnú zálohu.

Izby

Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady : kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia (v hlavnej sezóne), TV/sat., telefón, minichladnička, trezor za poplatok, balkón alebo terasa, výhľad do záhrady. Dvojlôžková izba s čiastočným výhľadom na more : viď dvojlôžková izba, čiastočný výhľad na more. Rodinná izba : viď dvojlôžková izba, priestrannejšia. Connected room : viď dvojlôžková izba, 2 prepojené izby. Bungalov: pozri dvojlôžkovú izbu, v bungalove.

Zábava

Animačné programy, diskotéka, nočný klub.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Krásna piesočná pláž pri hoteli, lehátka a slnečníky zadarmo, osušky za vratnú zálohu. Bar na pláži.

Športová ponuka

Zadarmo: tenis, fitness, basketbal, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, lukostreľba, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok : biliard, windsurfing, motorizované športy na pláži.

Deti

Bazén, miniklub (4–12 rokov), ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Popoludňajší snack Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24.00 hod.), čerstvé ovocné šťavy za poplatok

karty

VISA, EC/MC, Diners Club

Web

http://www.ttshotels.com.tn/delfinobeach

Wellness

Zadarmo: vnútorný bazén. Za poplatok: sauna, hammam, masáže.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiálna trieda: **** Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.