parkovanie
bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
tenis
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Novopostavený hotel na gréckej pevnine v oblasti Kastrosikia, iba 18 km severne od mesta Prevezy, neďaleko od ostrova Lefkáda. Je situovaný hneď za hotelom Ninos Grand Beach, kúsok od dlhej pláže s najdlhším pobrežím Stredozemného mora. Je obklopený záhradou s kvetmi a stromami. Iba 6 km odtiaľ je významné archeologické nálezisko Nicopolis, mesto založené Oktavianom Augustom na pamiatku jeho víťazstva v bitke pri Aktia (roku 31 pnl) proti Antoniovi a Kleopatre a cca 7 km sa nachádza archeologické nálezisko Kassope s úžasným výhľadom na Jóp.

Vzdialenosti

Pláž: 200 m Vzdialenosť od letiska: 20 km Mesto Preveza: 18 km

Popis izby

Dvojlôžková izba: kúpeľňa, fén klimatizácia (zadarmo) satelitná TV mini chladnička (zadarmo) bezpečnostná schránka (zadarmo) telefón balkón alebo terasa detská postieľka (zadarmo) Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie) Dvojlôžková izba s výhľadom na more: výhľad mora Trojlôžková izba: priestrannejšia, možnosť ubytovania až 3 osoby. Trojlôžková izba s výhľadom na more: Trojlôžková izba, výhľad na more. Rodinná izba: Dvojlôžková izba; väčšiu izbu. Rodinná izba výhľad mora: Superior rodinná izba s poschodovou posteľou; výhľad mora. Nie je tu miesto na detskú postieľku.

Popis hotela

vstupná hala s recepciou s 24 hodinových servisom reštaurácia bar bar pri bazéne Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela (zadarmo) 2 prepojené bazény so šmykľavkami (lehátka a slnečníky zadarmo) detský bazén parkovisko

Popis pláže

Dlhá piesočnato-kamienková pláž priamo pri hoteli (lehátka a slnečníky za poplatok cca 8 EUR/set). Plážové osušky k dispozícii za zálohu 10EUR, výmena 2EUR. Plážový bar pri hoteli Ninos Grand Beach za poplatok (nie je v rámci All inclusive)

Športové aktivity zadarmo

v susednom sesterskom hoteli Ninos Grand Beach: stolný tenis tenisový kurt basketbalové ihrisko vonkajšie detské ihrisko 2 x týždenne tematické večery so živou hudbou a gréckymi tancami

Možnosti stravovania

Stravovanie: All inclusive: V hlavnej reštaurácii raňajky 7.30 – 10.00, obedy 12.30 – 14.30, večera formou bufetu 19.00 do 21.30. Počas jedla sú v cene miestne nápoje (krútené pivo, domáce víno, nealkoholické nápoje, voda (nie balená). Detské menu. Detské jedálenské stoličky v reštaurácii. Počas večere v reštaurácii je vyžadovaný dress code smart casual (u mužov nie sú akceptované krátke nohavice). Orfea bar - hlavný bar zahrnutý v all inclusive balíčku: 7.30 - 10.00 - čapované pivo, domáce víno, nealko nápoje, voda (nebalená), káva, čaj. 12:30-14:30 a 19.00 - 22.45 - podáva alkoholické nápoje miestnej výroby (Ouzo, Gin, Vodka, Rum) čapované pivo, domáce víno, nealko nápoje, voda (nebalená), káva, čaj. Achileas bar Achilleas -10.15 – 19.30. Drobné občerstvenie 11.00 – 12.30, čaj, káva, sušienky 15.00 – 18.00. Balíček All inclusive zahŕňa liehoviny miestnej produkcie (Ouzo, Gin, Vodka, Rum), čapované pivo, domáce víno, nealkoholické nápoje, voda. Všetky koktaily sú vyrábané z miestnych nápojov. Hostia hotela Blue Water hotela môžu využívať Beach bar a „a la carte“ reštaurácie susedného hotela Ninos Grand so zľavou 20%.

Oficiálna kategória

4 hviezdičky

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.