bazén
klimatizácia na izbe
pre dospelých
wellness / spa
tenis
vodné športy
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Novo zrekonštruovaný hotelový komplex s veľmi príjemnou atmosférou sa nachádza v letovisku Psalidi pri piesočnato-okruhliakovej pláži, ktorá je oddelená iba pobrežnou komunikáciou. Hotel určený iba dospelej klientele ponúka okrem ubytovania v štandardných izbách novo aj izby s privátnym bazénom. Rezort, situovaný v rozľahlej subtropickej záhrade, je vzdialený asi 6 kilometrov od hlavného mesta. Do centra sa pohodlne dostanete miestnou autobusovou dopravou, zastávka autobusu je asi 5 minút chôdze od hotela. Odporúčame klientom, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku v peknom prostredí. Oficiálna kategória hotela je 4*, naše hodnotenie je 4*+. Upozornenie : Hotel je určený osobám starším ako 16 rokov. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosť

pláže: 0 m (cez miestnu komunikáciu) letisko Kos: 35 km centrá: 5 km nákupných možností: 500 m

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia reštaurácia a la carte reštaurácia pri bazéne bar konferenčná miestnosť minimarket slnečná terasa 2 bazény (lehátka, slnečníky a osušky zdarma) Wi-Fi na recepcii (zadarmo) SPA (vnútorný bazén, sauna, para)

Popis izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (sprcha, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) set na prípravu kávy a čaju minichladnička župan a trepky Wi-Fi (zdarma) balkón alebo terasa, 22 m2 Ubytovanie za príplatok Izba s výhľadom na more Izba s jacuzzi a výhľadom na more Junior suite so zdieľaným bazénom Junior suite s výhľadom na more Junior suite so zdieľaným bazénom a výhľadom na more Junior suite s privátnym bazénom a výhľadom na more

Popis pláže

piesočnato-kamienková, prístupná cez miestnu komunikáciu lehátka, slnečníky a osušky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

stolný tenis plážový volejbal tenisový kurt (osvetlenie za poplatok) večerné programy so živou hudbou

Športové aktivity za príplatok

vodné športy na pláži biliard

Strava v cene

All Inclusive: Reštaurácia pri bazéne Calypso: 07.00-10.00 raňajky formou bohatého bufetu (show cooking), 10.00-11.30 neskoré kontinentálne raňajky, 11.30-12.30 a 14.30-16.00 ľahké občerstvenie, 12.50-10. .00-17.00 káva a sušienky Hlavná reštaurácia Poseidon: 18.30-21.30 večera formou bohatého bufetu, výber medzinárodných pokrmov, show cooking A la carte reštaurácia Electra: 1x za pobyt večera (nutná rezervácia, nápoje nie sú v cene) Bar pri bazéne Archipelagos: 10.00-24.00 alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby Upozornenie: vyššie uvedené časy a miesta sa môžu zmeniť. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie.

Wellness - spa

Za poplatok: rôzne druhy masáží a kozmetických balíčkov.

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.