bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi za poplatok

Obľúbený a vyhľadávaný hotel sa nachádza priamo pri pláži, vďaka čomu sa sem dovolenkári opakovane vracajú.Poloha:
Hotel nájdete v obľúbenom letovisku Peguera. Je vhodný pre všetky vekové kategórie s výbornou polohou, priamo na piesočnatej pláži. V okolí hotela nájdete nákupné možnosti, centrum s kaviarňami a reštauráciami je vzdialené 500m. Vodný park Western Water Park je od hotela 8km. Vzdialenosť od letiska je 33km.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia, hotelový bar, bar pri bazéne, snack bar, vonkajšie bazény s lehátkami a slnečníkmik zdarma, detský bazén, vnútorný bazén, nočný klub, WiFi pripojenie (za poplatok), animačný program pre deti aj dospelých, detské ihrisko, fitnescentrum, výťah, úschovňa batožiny, tenisový kurt, minigolf, biliard, obchod so suvenírmi, supermarket.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby niektoré s možnosťou prístelky, jednolôžkové izby v obmedzenej kapacite, superior izby, vlastná kúpeľňa, klimatizácia, SAT TV, telefón, balkón s posedením. Za poplatok: trezor, internet.

Stravovanie:
Bez stravy, raňajky, polpenzia alebo all inclusive formou bufetu. Snack bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž:
Piesočnatá pláž, s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je priamo pri hoteli vhodná pre rodiny s deťmi. Za poplatok: plažové slnečníky, ležadlá a vodné športy.

Beverly Playa