bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
tenis
volejbal
wifi zdarma
wifi za poplatok
požičovňa áut
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Luxusný hotelový komplex je vystavaný priamo pri krásnej širokej pláži. Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v centre letoviska Ixia s mnohými reštauráciami, tavernami a barmi. Oproti hotelu sa nachádza autobusová zastávka. Pravidelná linka zaisťuje spojenie s hlavným mestom, ktoré je od hotela vzdialené cca 5 km. Hotel svojim klientom ponúka luxusne zariadené wellness centrum a množstvo športových aktivít. Najmenších návštevníkov hotel osloví animačnými programami, miniklubom a detským ihriskom. Vďaka poskytovaným službám na výbornej úrovni je možné odporučiť aj náročným klientom. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letisko: 6 km Rhodos centra: 0 km (Ixia), 5 km (hlavné mesto Rhodos) nákupných možností: v okolí

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia (zadarmo) telefón TV so satelitným príjmom internet (zadarmo) chladnička (zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Rodinná izba priestrannejšia

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou výťahy hlavná reštaurácia hlavný bar bar na pláži Wi-Fi v lobby (zadarmo) internetový kútik v lobby (zadarmo) spoločenská miestnosť s TV minimarket bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo) detský bazén konferenčná miestnosť miniklub detské ihrisko

Popis pláže

okruhliaková pozvoľny vstup do mora ležadlá a slnečníky (zadarmo) odporúčame obuv do vody

Športové aktivity zadarmo

animačné a večerné programy tenisový kurt plážový volejbal šípky stolný tenis

Športové aktivity za poplatok

SPA centrum požičovňa áut

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.