tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wellness / spa
potápanie
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Veľmi obľúbený hotelový komplex obklopený zeleňou, sa nachádza pri krásnej dlhej piesočnatej pláži. Vďaka pozvoľnému prístupu do mora, kvalitnému zázemiu pre deti a vybudovanému vodnému a tematickému parku s množstvom šmykľaviek je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Vo svojom živle budú tiež milovníci vodných športov a najrôznejších športových aktivít.

Vzdialenosť

pláže: pri pláži letiska: 80 km (Izmir) centra: 9 km (Kusadasi) nákupných možností: 1000 m

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba individuálna klimatizácia telefón LCD televízor vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, wc) minibar (za poplatok) Wi-Fi trezor (za poplatok) balkón Ostatné typy izieb (ak nie je uvedené inak, izby majú vyššie uvedené vybavenie) Dvojlôžková izba, Výhľad more: výhľad na more Rodinná izba, 2 spálne: dve izby spojené dverami

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou reštaurácia 2 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zadarmo) 2 snack bary 7 barov cukráreň 2 bazény z toho 1 s oddelenou časťou pre deti (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo) wellness Wi-Fi (zadarmo) vodný a tematický park (vstup zadarmo, nápoje a jedlo za poplatok) mini klub detské ihrisko obchodná galéria kaderníctvo

Popis pláže

piesočnatá ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo plážový bar

Športové aktivity zadarmo

tenisové kurty (tvrdý povrch, osvetlenie za poplatok) denné a večerné programy a show stolný tenis plážový volejbal basketbal vodné pólo vodná gymnastika aerobik boccia minigolf šípky šachy sauna turecké kúpele fitness vodné bicykle (20 minut zadarmo)

Športové aktivity za poplatok

masáže a procedúry vo wellness vodné športy potápačské centrum

Možnosti stravovania

ULTRA All Inclusive : raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, polnočné občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.