parkovanie
bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Príjemný hotel Ariti sa nachádza neďaleko centra hlavného mesta v atredisku Kannoni. Ponúka ubytovania v komfortne zariadených izbách. Centrum s obchodíkmi a rovnako aj letisko je v pešej dostupnosti. Autobusová zastávka v blízkosti. Je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií aj rodiny s deťmi.

Vzdialenosti

pláže: 300 m letiska: 1,5 km centra: 3,5 km nákupných možností: 250 m

Vybavenie izby

Štandardná izba: centrálne ovládaná klimatizácia TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) chladnička balkón alebo terasa Izba s výhľadom na jazero: rovnaké vybavenie ako štandardná izba Rodinná izba s výhľadom na bazén:   priestrannejšia, opticky oddelená miestnosť Rodinná izba z výhľadom na jazero alebo hory :  priestrannejšia, 2 miestnosti Suite: obývacia časť so spálňou, priestrannejšia, výhľad na jazero

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, reštaurácia, hlavný bar, pool bar, vonkajší bazén, Wi-Fi v areali, detský bazén, ležadlá a slnečníky zadarmo, trezor na recepcii, detské ihrisko, konferenčná miestnosť, parkovisko, SPA.

Popis pláže

Piesočnato-kamienková, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Športové aktivity za poplatok

tenisové kurty 150 m

Možnosti stravovania

Raňajky: raňajky formou bufetu Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.