bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
bezbariérový prístup
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi za poplatok
požičovňa bicyklov
Poloha

Hotel cca 23 km od letiska Kos, centrum hlavného mesta ostrova Kos cca 1,5 km, zastávka neďaleko hotela, v blízkosti hotela bary, taverny, obchodíky, supermarket. Sesterský hotel Apollon cca 100m.

Vybavenie

70 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby, TV miestnosť, bar s terasou, reštaurácia. Vonku bazén, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky za poplatok, vonkajšie sprchy, bar pri bazéne.

Izby

Dvojlôžková izba, Deluxe, Výhľad do záhrady : kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, minichladnička, TV/sat., trezor, set na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa, veľkosť cca 24 m2. Dvojposteľová izba, Deluxe, Výhľad na bazén : výhľad bazén. Junior suite, Deluxe, Výhľad do záhrady : priestrannejšie, veľkosť cca 27 m2. Suite, 2 spálne, Premium: 2 prepojené izby.

Zábava

Nočný život a zábava v neďalekom hlavnom meste Kos (1,5 km).

Stravovanie

Raňajky Raňajky formou bufetu Polpenzia Raňajky formou bufetu, večere a la carte.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž cca 150 m od hotela (cez miestnu komunikáciu). Lehátka, slnečníky a osušky za poplatok.

Športová ponuka

Zadarmo: tenis, v susednom hoteli Apollon. Za poplatok: fitness v susednom hoteli Apollon, vodné športy na pláž, požičovňa bicyklov.

Zvláštnosti

Klienti môžu využívať služby sesterského hotela Apollon.

Karty

VISA, EC/MC.

Web

http://www.apollonhotels.gr

Handicap

Na vyžiadanie niekoľko izieb prispôsobených pre handicapovaných klientov.

Internet

Zadarmo : WiFi v lobby. Za poplatok : WiFi na izbách.

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.