bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
tenis
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
požičovňa áut
Informácie o hoteli

Príjemný hotelový komplex, vystavaný v antickom štýle, leží v letovisku Lambi v blízkosti hlavného mesta Kos, necelých 150 metrov od piesočnatej pláže s jemnými okruhliakmi. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých menších blokov a disponuje krásnou záhradou. Obchody nájdete v blízkosti hotela. Miestna autobusová linka zaisťuje dopravu do hlavného mesta Kos. Zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Odporúčame nielen rodinám s deťmi, ale aj klientom všetkých vekových kategórií.

Vzdialenosť

pláže: 150 m letisko: 25 km centrá: 2 km nákupných možností: 50 m

Popis izby

Dvojposteľová izba, Deluxe klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom Wi-Fi (za poplatok) minichladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, WC) trezor na izbe (za poplatok) set na prípravu čaju a kávy balkón alebo terasa detská postieľka na vyžiadanie (zadarmo) Ubytovanie za príplatok Trojlôžková izba, Deluxe : 3 pevné lôžka. Dvojposteľová izba, Deluxe, Výhľad na bazén: výhľad na bazén Trojposteľová izba, Comfort, Deluxe: 3 pevné lôžka Trojposteľová izba, Comfort, Deluxe, Výhľa na bazén: 3 pevné lôžka, výhľad na bazén. Dvojposteľová izba, Deluxe, Výhľad do záhrady, Veranda: výhľad do záhrady, terasa s lehátkami. Dvojposteľová izba, Deluxe, Výhľad na bazén, Veranda: výhľad na bazén, terasa s lehátkami. Rodinná izba, 2 spálne: 2 prepojené izby. Suite, Deluxe: 2 spálne, obytná časť, 43 m2.

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia bar pripojenie k internetu (za poplatok) Wi-Fi v lobby (zadarmo) TV kútik bazén (lehátka a slnečníky zadarmo, osušky za poplatok) detský bazén detské ihrisko bezbariérový prístup

Popis pláže

piesočnato-kamienková prístupná cez miestnu komunikáciu lehátka a slnečníky za poplatok

Športové aktivity zadarmo

animačné a večerné programy tenis basketbal

Športové aktivity za príplatok

biliard požičovňa bicyklov požičovňa áut fitness

Strava

All Inclusive: Hlavná reštaurácia: 7.30–10.00 raňajky formou bufetu, 12.30–14.00 obed formou bufetu, 18.30–21.00 večera formou bufetu. Pri raňajkách filtrovaná káva, čaj, voda, pri obede a večeri nealkoholické nápoje, pivo, víno (všetko miestnej výroby, rozlievané) Hlavný bar: 11.00–19.00 ľahké občerstvenie, 12.00–19.00 zmrzlina, 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané), filtrovaná káva, čaj Upozornenie: vyššie uvedené časy a miesta sa môžu zmeniť. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie.

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela.