bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Luxusný 5* hotelový komplex leží približne 4 km východne od letoviska Kardamena a 10 km od letiska. Skladá sa z 15 budov, obklopených rozľahlou udržiavanou záhradou. Je umiestnený priamo pri krásnej, dlhej, piesočnato-kamienkovej pláži. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, 3 tematické reštaurácie, ale aj lobby bar a snack bar pri bazéne. Vďaka veľkému množstvu športových aktivít i možností na oddych pre deti i dospelých je hotel určený pre všetky vekové kategórie, športovcov i rodiny s deťmi. Vďaka svojim skvelým službám a bohatému All inclusive uspokojí aj náročnejšiu klientelu.

Vzdialenosti

pláže: 0 m (pri pláži) letisko: 10 km centrá: 4 km (Kardamena) nákupných možností: 4000 m

Popis izby

Štandardná izba individuálne ovládateľná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom Wi-Fi (zdarma) minibar set na prípravu čaju a kávy trezor (zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie) balkón alebo terasa Izba s výhľadom na more pozri štandardná izba, výhľad na more Izba so zdieľaným bazénom bazén pre 4 izby na prízemí Rodinná izba 1 priestrannejšia miestnosť Suite mezonet, prízemie a oddelená spálňa na poschodí

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 3 tematické reštaurácie s obsluhou (ázijská, rybia a grécka, po predchádzajúcej rezervácii) lobby bar snack bar pri bazéne Wi-Fi v celom objekte (zadarmo) minimarket zmenáreň bazén so sladkou vodou (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo) detský bazén detský klub (pre deti 4-12 rokov) miniklub (pre deti 1-4 roky)

Popis pláže

piesočnatá s kamienkami (pri vstupe do mora kamienky, čiastočne kamene, odporúčame obuv) slnečníky, ležadlá a osušky zadarmo

Športové aktivity zadarmo

animačné programy večerné programy jóga plážový volejbal basketbal mini futbal lukostreľba fitness 2 tenisové kurty šípky miniclub pre deti (4 -12) infant klub (1-4 roky)

Športové aktivity za príplatok

SPA centrum (jacuzzi, sauna, para, masáže, vyhrievaný vnútorný bazén) kurzy potápania v bazéne šnorchlovanie vodné športy na pláži

Stravovanie

All Inclusive: Hlavná reštaurácia: 7.00–10.30 raňajky formou bohatého bufetu, 12.30–14.30 obed formou bufetu, 19.00–22.00 večera formou bufetu, 22.00-7.00 nočný bufet (teplé a studené občerstvenie, šaláty, dezerty, piva, víno). Pri raňajkách filtrovaná káva, čaj, džús, voda, pri obede a večeri nealkoholické nápoje, pivo, víno Tematické reštaurácie: 18.45-20.15 a 20.30-22.00 večera (servírovaná), na výber ázijská, rybia taverna alebo grécka (po predchádzajúcej rezervácii) Hlavný bar Lagouna: 10.00–00.30 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby + vybraný značkový alkohol, rozlievané), filtrovaná káva, cappuccino, espresso, frappe, čaj Snack bar pri bazéne 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby + vybraný značkový alkohol, rozlievané), filtrovaná káva, cappuccino, espresso, frappe, čaj, 10.00-19.00 teplé a studené ľahké. burgre, pizza atď.), 22.00-24.00 - ľahké občerstvenie (napr. palacinky, ovocie atď.) Upozornenie: vyššie uvedené časy a miesta sa môžu zmeniť. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie.

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.