bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
pre dospelých
potápanie
tenis
vodné športy
volejbal
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Súčasť hotelového rezortu Akti Kalimera - časť iba pre dospelých. K dispozícii reštaurácia Palmetto, bar, terasa na slnenie, tri bazény, lehátka, slnečníky a osušky zadarmo. Recepcia je spoločná s časťami Akti Beach. Klienti z tejto časti môžu využívať všetky zariadenia Akti Beach. Hotel ponúka svojim klientom služby na veľmi dobrej úrovni a vďaka veľkému množstvu voľnočasových aktivít je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú prežiť dovolenku plnú zábavu a aktívneho odpočinku.

Vzdialenosti

pláž: 100 m letisko: 10 km Kos centrum: 4 km (Kardamena), 20 km (hlavné mesto Kos) nákupné možnosti: 4000 m (Kardamena)

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba individuálne ovládaná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom minichladnička vlastné sociálné zariadenie (kúpeľňa, WC) sušič vlasov trezor (za poplatok) Wi-Fi (za poplatok) balkón alebo terasa Dvojlôžková izba so zdieľaným bazénom viď dvojlôžková izba zdieľaný bazén Rodinná izba jedna spálňa priestrannejšia Mezonet jedna spálňa priestrannejší

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia obchod so suvenírmi malý obchodík bazén (lehátka, slnečníky a osušky zdarma) hlavný bar bar pri bazéne Wi-Fi v lobby a v hlavnom bare zdarma pripojenie k internetu za poplatok konferenčná miestnosť

Popis pláže

piesočnatá s kamienkami lehátka, slnečníky a osušky zdarma

Športové aktivity zadarmo

plážový volejbal vodné pólo boccia minifutbal tenis nemotorizované vodné športy na pláži (kanoe, šlapadlá)

Športové aktivity za poplatok

nemotorizované vodné športy na pláži vrátane katamaránu požičovňa bicyklov potápačské centrum

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.