bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
golf
tenis
volejbal
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
požičovňa áut
Informácie o hoteli

Rodinný hotel sa nachádza v oblasti Afandou, neďaleko vyhlásenej rovnomennej tri kilometre dlhej pláže. Hotel, ktorý obklopuje vkusne upravená záhrada, sa skladá z dvoch obytných budov a menšej priľahlej budovy, v ktorej sa nachádza reštaurácia. V jednej z týchto budov je aj recepcia, minimarket a bar. Pri hoteli je hosťom k dispozícii bazén, detský bazén, tenisový a volejbalový kurt a ďalšie športové vyžitie. Príjemnou prechádzkou (cca 20 min. chôdze) sa dostanete do menšieho centra strediska Afandou s množstvom nákupných možností, taverien a barov. Golfové ihrisko cca 3 km. V roku 2018 bola postavená nová budova, v ktorej sa nachádzajú izby Superior. Hotel odporúčame všetkým, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť v príjemnom a pokojnom prostredí s priateľskou atmosférou.

Vzdialenosti

pláže: 200 m letiska: 25 km Rhodos centra: 2 km (Afandou), 24 km (hlavné mesto Rhodos) nákupných možností: 1000 m

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia (15.6.–15.9. zadarmo, mimo tohto obdobia za poplatok) telefón (za poplatok) TV so satelitným príjmom chladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sušič vlasov) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa prístelky môžu byť formou rozkladacieho gauča alebo poschodovej postele detská postieľka na vyžiadanie (za poplatok) Rodinná izba priestrannejšia miestnosť prístelky môžu byť formou rozkladacieho gauča alebo poschodovej postele

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia bar pri bazéne minimarket internetový kútik (za poplatok) Wi-Fi v lobby (zadarmo) TV miestnosť 2 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo) detský bazén detské ihrisko miniklub

Popis pláže

piesočnato-kamienková (pri vstupe do vody okruhliaky) ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

1× za týždeň grécky večer (nápoje zadarmo) stolný tenis volejbal minifutbal detské ihrisko

Športové aktivity za poplatok

tenisový kurt elektronické hry biliard populárne golfové ihrisko cca 600m jazda na koňoch prenájom áut a bicyklov

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Oficiálna kategória

4 hviezdičky

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.