parkovanie
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
požičovňa áut
Nový hotel Aequora Lanzarote Suites ponúka kvalitné a rozmanité služba a očarí svojím moderným dizajnom interiéru a výbornou polohou blízko pláže.

Poloha:
Hotelový rezort sa nachádza v pokojnej a okrajovej časti strediska Puerto del Carmen. Nákupné možnosťi a bary či kaviarne sú cca 2 km od hotela. Menšie nákupné možnosti nájdete aj v okolí hotela. Letisko je 5 km od hotela.

Vybavenie:
recepcia, lobby, 2 reštaurácie (jedna nad 13r), bary (jeden pre dospelých), 5 vonkajších bazénov (v zimných mesiacoch vyhrievané, z toho 2 detské so šmykľavkami a atrakciami pre deti a jeden pre osoby nad 18 rokov - chillout zóna), terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, animácie, detské ihrisko, fitness. Za poplatok: wellness centrum, pozičovňa áut a bicyklov, parkovisko, úschovňa batožiny, dve multišportové ihriská, obchod so suvenírmi

Ubytovanie:
Štandard izby / superior a junior suity (oddelená spálňa a obývacia časť s pohovkou), kúpeľňa, WC, sušič na vlasy, klimatizácia, TV, WiFi, minibar, balkón/terasa. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere v hlavnej hotelovej bufetovej reštaurácii. Snack počas dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž:

Široká a pekná piesočnatá pláž Playa de los Picollos je vzdialená cca 300 m od hotela. Za poplatok: slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži.