bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
tenis
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
požičovňa áut
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Rozľahlý hotelový komplex postavený v štýle tradičnej gréckej architektúry sa nachádza v tichom prostredí, približne 5 km od hlavného mesta Kos. Centrum rušného letoviska ponúka veľké množstvo reštaurácií, taverien, barov, obchodov, diskoték a klubov najmä pre milovníkov nočného života. V blízkosti hotela sa nachádza zastávka miestnej autobusovej linky. Hotel je obklopený nádhernou tropickou záhradou, siahajúcou až k piesočnato-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel odporúčame pre klientov vyhľadávajúcich aktívne strávenú dovolenku s možnosťou využitia športových aktivít a pulzujúceho nočného života. Upozornenie : Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 24 km centra: 4,5 km nákupné možnosti: 4,5 km

Vybavenie izby

Štandardná izba centrálne ovládaná klimatizácia telefón chladnička TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Izba s výhľadom na more - rovnaké vybavenie ako Štandardná izba

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 bary Wi-Fi v lobby (zadarmo) obchod so suvenírmi bazén s integrovanou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky zadarmo, plážové osušky za depozit) detský bazén detské ihrisko

Popis pláže

piesočnato-kamienková ležadlá a slnečníky (zadarmo), plážové osušky (za depozit)

Športové aktivity zadarmo

animačné programy plážový volejbal fitness basketbal vírivka

Športové aktivity za poplatok

biliard minigolf masáže tenisový kurt stolný tenis požičovňa bicyklov požičovňa áut masáže

Možnosti stravovania

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu s obsluhou. All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.