bazén
detský bazén
klimatizácia na izbe
wellness / spa
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
Hotel Voyage Sorgun sa nachádza v časti Sorgun, ktorý ponuká rozsiahly areál a dokonalé služby, obklopený uprostred borovicového lesa. Hotel je vzdialený od obľúbenej oblasti SIDE 3 km a od medzinárodného letiska v Antalyi 65 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, cukráreň, lobby bar, lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, disco bar, AQUAPARK  detský bazén so šmykľavkami, vnútorný bazén, jacuzzi, fitnes, konferenčná miestnosť, amfiteáter, animácie pre deti aj dospelých, gymnastika, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, vodná gymnastika, šípky, diskotéka, miniklub, minidisko, SPA centrum, turecký kúpeľ, sauna. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO.


Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC), sušič na vlasy, balkón, telefón, SAT-TV, minibar (dopĺňaný denne zdarma), trezor, detská postieľka (na vyžiadanie).

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Vynikajúce služby hotela, skvelá poloha, ochotný a milý personál uspokoja požiadavky aj náročnejšieho klienta a sú garanciou úžasnej dovolenky plnej relaxu.