bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wifi zdarma
Hotel Kleopatra Royal Palm sa nachádza v centre mesta Alanya. Od krásnej Kleopatrinej pláže je vzdialený len cez pobrežnú komunikáciu. Obchodíky, reštaurácie a bary sú vzdialené v bezprostrednej blízkosti hotela a medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby, WIFI, reštaurácia, snack bar, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok), detské ihrisko, lekárska služba (za poplatok), internetový kút (za poplatok).

Ubytovanie:
 2 -lôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby (2 miestnosti), kúpeľňa/WC, LCD TV,  telefón s priamou voľbou, minibar (za poplatok), klimatizácia, sušič vlasov, trezor, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE


Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
Priateľská atmosféra, milý personál a služby na úrovni sa postarajú  o nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Vďaka svojej skvelej polohe blízko pláže si môže naplno vychutnať krásy dennej aj nočnej Alanye. Hotel je ideálnym miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale pre všetky vekové kategórie. Výborná voľba pre všetkých, ktorí si chcú užívať kľud ale aj nekonečnú zábavu v blízkosti hotela a v centre mesta.