parkovanie
tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal

Xoria Deluxe hotel je jedným z najnovších luxusných hotelov v obľúbenej oblati Alanya - Konakli. Do centra neustále vyhľadávanom stredisku Alanya vzdialené od hotela 15km sa pohodlne dopravíte mestskými autobusmi „dolmušami. Hotel disponuje vlastnou súkromnou piesočnato-kamienkovou plážou. Klienti tu nájdu všetko, čo môžu očakávať od moderného komfortu a luxusu. V okolí sa nachádza množstvo nákupných možností.Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia Sahil, a´la carte reštaurácia, cukráreň, lobby bar, aqua bar, bar pri bazéne, disko bar, vonkajší bazén, krytý bazén, bazén s tobogánmi, detský bazén, WiFi, animačné programy, miniklub, volejbal, fittnes, stolný tenis, parkovisko. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Za poplatok: požičovňa bicyklov, práčovňa, čistiareň, lekáreň, kozmetický salón, masáže, požičovňa áut, biliard, starostlivosť o deti, vodné športy, fotografické služby, kaderníctvo.

Ubytovanie:
komfortné 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek, vlastné sociálne zariadenie (sprcha/vaňa, WC), minibar, telefón, trezor, LCD-SAT televízor, sušič na vlasy, WiFi, balkón.

Stravovanie:

ULTRA ALL INCLUSIVEOficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Odporúčame náročným klientom, ktorí si potrpia na luxus, ale taktiež je vhodný aj pre rodiny s deťmi vďaka bohatým animačným programom a atrakciám.