tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
bezbariérový prístup
wellness / spa
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
Luxusný novootvorený hotelový komplex Haydarpasha Palace Vás nadchne svojou nádhernou tématickou architektúrou a tesnou blízkosťu pláže. Súkromná piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza pred areálom hotela. Hotel leží v Alanyi v časti Turkler Mevkii a od historického mesta Side je vzdialený približne 35km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácie (turecká, blízky východ, talianska, rybacia, steak house). Bary, bazény, detský bazén, vnútroný bazén, tobogány, sauna, denné a večerné animácie, kino, miniklub, mini disko, fitnes, aerobik, plážový volejbal, vodné pólo, stolný tenis, lezecká stena, boccia. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Za príplatok: SPA centrum, masáže, vírívka, jacuzzi, bowling, biliard, herň.

Ubytovanie:
2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 2 prísteliek, balkón, SAT/TV, trezor, minibar, kúpeľňa (vaňa/sprcha, WC), sušič na vlasy, set na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje aj 5 izbami pre hendikepovaných klientov. Za poplatok: telefón.

Stravovanie:

ULTRA ALL INCLUSIVE
Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú dovolenku, hotel Haydarpasha Palace je tou správnou voľbou. Moderný hotelový komplex s príjemnou atmosférou ponúka svojim hosťom nielen komfort ale aj kvalitné služby a vynikajúci animačný tím. Odporúčame všetkým vekovým kategóriam.