tobogány / aquapark
bazén
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
Gouves Water Park Holiday Resort je situovaný v centre mesta Gouves na skok od pláže ktorá je vzdialená cca 300 metrov Pláž je piesočnatá s kamienkami. Pohodlné ubytovanie, ochotný a milý personál, zariadenia a aktivity pre celú rodinu, nekončiaca zábava a samozrejme relax počas  celého Vášho pobytu. Súčasťou hotela sú tri vodné parky  pre všetky vekové kategórie so šmýkačkami a vodnými atrakciami. Letisko Heraklion je vzdialené 17 km od hotela.

Vybavenie:
24- hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, tematické reštaurácie, snack bar, lobby bar, bary pri bazéne, bar na pláži, ležadlá slnečníky a osušky pri bazéne zdarma, 3 aquaparky, 5 bazénov, miniklub, WI-FI, detské ihrisko, mini market, mini SPA , konferenčná miestnosť

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s balkónom alebo terasou,kúpeľna, WC, TV-SAT, set na prípravu kávy alebo čaju, trezor 2- lôžkové izby s možnosťou prísteľky, suita.

Stravovanie:
Hotel sa ponuka s ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriam a najmä rodinám s detmi pre ktoré je tu pripravený bohatý program. Rezort sa skladá z niekoľkých samostatných budov postavených v elegantnom gréckom štýle čo je ideálnym miestom na strávenie príjemnej dovolenky.