bazén
pre dospelých
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Hotel Seaden Valentine Resort & Spa je hotel LEN PRE DOSPLEÝCH OD 16 ROKOV. Nachádza sa 200 m od krásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora v srdci oblasti Side - Kumköy, asi 4 kilometre od centra Side. Do blízkych miest sa dostanete taxíkom alebo autobusom. Transfer z letiska je 64 km.

Vybavenie:
hlavná reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie, 3 bary (lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži), WiFi, kaviareň, fitnesscentrum, animačné programy, bazén, vnútorný bazén, obchody, vodné športy na pláži za poplatok. Ležadlá a slnečniky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Za poplatok: kaderníctvo, obchody.


Ubytovanie:
2-lôžkové izby, 2-lôžkové izby so zdieľaným bazénom SWIM UP,  kúpeľňa s WC, set na prípravu kávy a čaju, minibar – denne dopĺňaný vodou, telefón, druhý telefón v kúpeľni, trezor za poplatok, balkón, SAT LCD TV.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokoj na odpočinok, ale zároveň chcú byť na dosah centra. Hotel poskytuje ubytovanie osobám od 16 rokov, je teda skvelou voľbou pre páry či skupiny priateľov.