tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi za poplatok
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Linda Resort leží v obľúbenej oblasti Side - Titreyengöl.  Na svoje si tu prídu aj milovníci histórie. Historické centrum mesta Side je vzdialené 8 km. Krásna široká súkromná pieskovo-kamienková pláž je vzdialená 300 m od hotela. Neďaleko hotela sa nachádza aj zastávka autobusu. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 75 km.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, WiFi, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, vonkajší bazén, 1 vnútorný bazén, detský bazén, tobogány, fitness centrum, SPA, welness centrum, turecké kúpele, detské ihrisko, miniklub, animácie, diskotéky, plážový volejbal, minifutbal, stolný tenis, šípky, aerobik, kozmetika, kaderníctvo, obchodíky, práčovňa, doktor, biliard. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO.


Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, centrálna klimatizácia, kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy, LCD TV, telefón, minibar, trezor (za poplatok), set na prípravu kávy a čaju, rýchlovarná kanvica, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Hotel Linda Resort sa nachádza v pokojnom prostredí. Vhodný pre všetky vekové kategórie ktorý uprednosťujú tráviť čas počas dovolenky na pláži a v meste.