bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Hotel je situovaný v tichšej oblasti obľúbeného letoviska Faliraki s množstvom nákupných možností, reštaurácií, kaviarní a taverien. Do rušného centra letoviska sa dostanete príjemnou prechádzkou. Hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie. Upozornenie: Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: 100 m letiska: 17 km centra: 15 km nákupných možností: v okolí

Vybavenie izby

Štandardná izba klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) minichladnička balkón alebo terasa prístelka pre deti formou poschodovej postele väčšina prísteliek formou poschodovej postele Izba so zdieľaným bazénom iba s deťmi od 6 rokov

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou reštaurácia Wi-Fi v lobby (zadarmo) bar bar pri bazéne terasa na opaľovanie bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo) plážové osušky (za depozit)

Popis pláže

piesočnatá pláž cca 100 m ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

animačné a večerné programy

Športové aktivity za poplatok

biliard elektronické hry

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.