bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
TIP CK
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotel s priateľskou atmosférou sa rozprestiera pri dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Komplex sa skladá z dvoch častí, v prvej sa nachádza hlavná reštaurácia a recepcia, druhá časť vzdialená približne 150 metrov má 2 bloky, kde sa nachádza denný bar a priestory určené pre športové a voľnočasové aktivity. Obe časti hotela sú situované v usporiadanej zelenej záhrade priamo pri pláži. Výborným tipom na výlet je jazero Kournas, neďaleké Rethymno alebo Chania, na ktorých návštevu môžete využiť miestnu autobusovú dopravu. Hotel odporúčame klientom, ktorí si chcú užiť služby all inclusive za najprijateľnejšiu cenu a zároveň zažiť výbornú dovolenku. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 100 km Heraklion centrá: 20 km Rethymno , 40 km Chania nákupných možností: 50 m

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládateľná klimatizácia TV trezor (za poplatok) chladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov na vyžiadanie, WC) balkón alebo terasa

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 bary Wi-Fi (zadarmo) 2 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo) detský bazén detské ihrisko vonkajší mini klub

Popis pláže

piesočnatá s okruhliakmi, pozvoľný vstup do mora ležadlá  a slnečníky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

tenisový kurt (vybavenie za poplatok) stolný tenis basketbal volejbal šípky

Športové aktivity za poplatok

vodné športy na pláži

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.