bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
potápanie
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi za poplatok
požičovňa bicyklov
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
pozícia

FLAMENCO BEACH & RESORT je komplex dvoch hotelových budov priamo pri dlhej piesočnatej pláži, približne 7 km od mesta El Quseir a približne 88 km od letiska Marsa Alam. Ďalšie letisko v Hurghade je vzdialené 130 km.

Popis hotela

vstupná hala s recepciou lobby bar 2 hlavné reštaurácie a la carte talianska reštaurácia shisha bar malý obchodík 2 bazény v záhrade (1 v zime vyhrievaný) detský bazén terasa s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma bar pri bazéne

Izby

Dvojlôžková izba, Beach Front: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/satelit, telefón, trezor, minibar, balkón alebo terasa, tento typ izby sa nachádza v blízkosti pláže. Iné typy izieb (ak nie je uvedené inak, izby majú vyššie uvedené vybavenie) Rodinná izba: 1 priestrannejšia izba.

Zábava

Denné a večerné zábavné programy pre deti a dospelých, diskotéka.

Jedlá

All Inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetu Cez deň ľahké občerstvenie, káva, čaj, sladké pečivo Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10:00-23:00)

Pláž

Piesočnatá pláž je priamo pri hoteli, vstup do vody cez koralové dno (odporúčame obuv do vody) Vhodné na potápanie a šnorchlovanie Lehátka, slnečníky a uteráky zdarma

Športová ponuka

Zadarmo: plážový volejbal, stolný tenis, tenis (osvetlený za poplatok), vodné pólo. Za poplatok: vodné športy na pláži, požičovňa bicyklov, biliard, potápačské centrum, posilňovňa.

Deti

Detský bazén, miniklub, ihrisko. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

KARTY

VISA, CE/MC.

Webová stránka

http://www.flamencohotels.com

Wellness

Za poplatok: sauna, masáže a rôzne druhy kozmetických procedúr.

internet

Za poplatok: Wi-Fi na recepcii a v bazéne.

Oficiálna kategória

4 hviezdy

Poznámka

Rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít môže ovplyvniť zavedenie prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii. Rýchlosť internetu v závislosti od miestnych podmienok.