bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
potápanie
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotelový kompex pozostávajúci z hlavnej budovy, prízemných bungalovov a niekoľkých poschodových budov, je obklopený udržiavanou záhradou. Rezort dosahuje až k piesočnatej pláži, z ktorej je výhľad na záliv. Poloha hotela priamo nabáda k výletom po attickej riviére, alebo do hlavného mesta Atény. Hotel vďaka svojim službám a vybaveniu odporúčame klientom všetkých vekových kategórií a rodinám s deťmi.

Vzdialenosti

pláže: 0 m pri pláži letiska: 13 km Atény centra: 49 km Atény nákupných možností: 3 km Likompúti

Vybavenie izby

Izba Deluxe centrálne ovládaná klimatizácia (zadarmo) telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) mini-chladnička trezor (za poplatok) Wi-Fi (zadarmo) balkón hlavná budova výhľad na hory Izba Premium s výhľadom na hory až pre 4 osoby Izba Deluxe s výhľadom na more rovnaké vybavenie ako izba Deluxe Junior Suita s výhľadom na more priestrannejšia miestnosť Suita Executive s výhľadom na hory priestrannejšia miestnosť oddelená spálňa Bungalow Executive s výhľadom na more Bungalow Executive s výhľadom na more a súkromným bazénom privátny bazén v blízkosti pláže Suita Bungalow s výhľadom na more a súkromným bazénom oddelená spálňa privátny bazén

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia a la carte reštaurácia 4 bary športové ihrisko centrum vodných športov na pláži bazény wellness centrum posilňovňa detský bazén detské ihrisko

Popis pláže

piesočnatá pláž slnečníky a ležadlá (zadarmo) plážové osušky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

posilňovňa tenisové kurty a rakety petanque basketbal plážový volejbal futbalové ihrisko

Športové aktivity za príplatok

wellness procedúry vnútorný bazén sauna, hammam vírivka

Možnosti stravovania

Raňajky: formou bufetu Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Oficiálna kategória

5 hviezdičiek

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.