tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wellness / spa
tenis
vodné športy
wifi zdarma
požičovňa áut
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Club Dizalya hotel sa nachádza na pieskovo-kamienkovej pláži v mestečku Konakli, ktoré je vzdialené iba 2 km, kde sa pohodlne dostanete krátkou prechádzkou, taxíkom či miestnym „dolmušom“. Rušné centrum Alanye s bohatými nákupnými možnosťami, či rušným nočným životom sa nachádza 12 km od hotela. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (stredomorská a turecká), 3 bary, plážový bar, vonkajší bazén s tobogánmi, vnútorný bazén (v zimnom období s horúcou vodou), detský vonkajší aj vnútorný bazén, slnečníky. Ležadlá a slnečniky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Výmena uterákov za poplatok, animačné programy, miniklub (4-12r.), minidisco, fitnes, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, hamam, sauna. Za poplatok: SPA centrum, masáže, foto servis, lekár, kaderníctvo, kozmentika, čistiareň a práčovňa, herňa, internetová kaviareň, bliard, požičovňa áut, nákupná pasáž, osvetlenie tenisového kurtu, vodné motorové aj nemotorové športy na pláži.

Ubytovanie:
2 - lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, centrálna klimatizácia, kúpeľňa so sprchou/vaňou, WC, sušič na vlasy, LCD TV/SAT, Wifi, telefón, minibar, trezor zdarma, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE


Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
Obľúbený hotel, ktorý poskytne aktívnym dovolenkárom širokú ponuku športových aktivít a „na svoje“ si prídu aj nadšenci nakupovania. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám aj rodinám s deťmi.