bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
klubový hotel
rodinná dovolenka
wellness / spa
potápanie
tenis
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi za poplatok
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Veľmi obľúbený hotelový rezort Brayka Bay Reef skladajúci sa z niekoľkých obytných blokov ležiacich v krásne upravenej záhrade, je umiestnený v zálive pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je skvelou voľbou pre milovníkov potápania, ktorí ocenia blízkosť koralového útesu, ale aj pre rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii pozvoľný piesočnatý vstup do lagúny. Vďaka svojim službám, komfortnému ubytovaniu, chutnej gastronómii a animačnému tímu, zaručuje výborný zážitok z dovolenky. V hoteli je k dispozícii Mango Klub v období 23.6.-5.9. Upozornenie : Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 48 km centra: 14 km (Marsa Alam) nákupné možnosti: v hoteli

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládateľná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom minibar (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (na izbe alebo na recepcii zadarmo) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Izba Superior - priestrannejšia izba, bližšie k bazénu a reštaurácii Rodinná izba Izba bližšie k moru

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 a la carte reštaurácie (rybia a orientálna reštaurácia - za poplatok) lobby bar bar pri bazéne internetová kaviareň (za poplatok) Wi-Fi (za poplatok) obchodná galéria konferenčná miestnosť nočný klub bazén detský bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo) vyhrievaný vnútorný bazén (len v zime) detský bazén so šmykľavkami detské ihrisko mini klub (pre deti 6-12 rokov)

Pláž a okolie hotela

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, s prechodom na koralový útes ležadlá a slnečníky (zadarmo) plážový bar

Športové aktivity zadarmo

animačné programy diskotéka stolný tenis biliard plážový volejbal petanque futbal fitness aerobik vodná gymnastika tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok)

Športové aktivity za príplatok

wellness sauna masáže potápačské centrum a škola potápania vrátane cvičného bazénu

Stravovanie v hoteli v cene zájazdu

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.