tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
potápanie
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
wifi za poplatok
požičovňa áut
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Zažite ničím nerušenú dovolenku v rezorte priamo na pláži. Či už túžite po relaxácii, aktívnej dovolenke spojenej s nákupmi alebo chcete len tak oddychovať na pláži, tento hotel Vám splní všetky Vaše želania.

Poloha:

Hotel sa nachádza v známom a čoraz obľúbenejšom letovisku Hurhgada na pobreží Červeného mora. Nákupné možnosti sú priamo v hoteli a tiež v 11 km vzdialenom centre Hurghady, kde nájdete množstvo barov, reštarácii, kaviarní alebo tradičné trhovisko, kde zažijete pravú orientálnu atmosféru. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 13 km od hotela.Vybavenie:

Hlavná budova, 3 vedľajšie budovy, 394 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (talianska, orientálna, ázijská ), 3 bary, 2 vonkajšie bazény (1 bazén v zime vyhrievaný), miniaquapark, animácie, živá hudba, diskotéka, miniklub, detské ihrisko, fitnes, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, masáže, parná miestnosť, sauna, biliard, práčovňa, obchody, shisha, požičovňa áut, doktor, babysitting.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (34 m2), rodinné izby (45m2, max. 2+2), rodiné izby cennected (90m2, 2 miestnosti, max. 4+4), štandartná izba premium (55 m2, max. 2+2)  za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, set na kávu a čaj, minibar, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: WiFi.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, skoré raňajky 05:00 - 07:00, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, neskoré večere 23:00 - 02:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobnejší rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:

Piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora a s mólom sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.AMC Royal Hotel & SPA