bazén
klimatizácia na izbe
wellness / spa
potápanie
volejbal
wifi za poplatok
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Tichý hotel s krásnou záhradou sa nachádza na južnom pobreží Červeného mora. Túto oblasť charakterizujú panenské pláže, krištáľovo čistá voda a čisté koralové útesy s bohatým morským životom. Ideálna voľba pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Hotelový komplex sa nachádza približne 180 kilometrov južne od medzinárodného letiska Marsa Alam. Letisko Hurghada je od hotela vzdialené 393 km.

Zábava

Hotel ponúka možnosť zahrať si biliard zdarma.

Popis izby

Dvojlôžková izba: klimatizácia, telefón, SAT TV, minibar s pitnou vodou, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňa/WC (sušič vlasov), trezor, balkón alebo terasa. Iné typy izieb (ak nie je uvedené inak, izby majú vyššie uvedené vybavenie) Dvojlôžková izba, výhľad na more Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom do záhrady (Leto 2024) Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na bazén  (Leto 2024)

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia na pláži bar nákupné možnosti na pláži a pri bazéne sú zdarma osušky, ležadlá a slnečníky

Popis pláže

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Odporúčame aj obuv do vody. Prístup do mora je možný aj cez mólo, vhodné na potápanie a šnorchlovanie. V strede móla sú schody na kúpanie v azúrovej lagúne.

Športové aktivity

Zadarmo: plážový futbal, volejbal Za poplatok: potápačské centrum

Jedlá

Soft All Inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetu Cez deň ľahké občerstvenie, káva, čaj, sladké pečivo Alkoholické nápoje sú k dispozícii v bare za poplatok

internet

Zadarmo: Pri príchode dostanú zákazníci na recepcii poukážku na 250 MB internetu. Za poplatok: možnosť prenajať si Wi-Fi router na recepcii.

Oficiálna kategória

3 hviezdičky

wellness

Za príplatok: masáže