bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
golf
tenis
vodné športy
volejbal
Informácie o hoteli

Hotelový komplex priamo na jednej z najkrajších pláží v Tunisku. Cca 4 km od centra Mahdie s historickou medinou. Nákupné aj zábavné možnosti v blízkosti hotela.

Vzdialenosť

pláž: 0 m letisko: 55 km centrum: 4 km nákupné možnosti: 0 m

Popis izby

Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady kúpeľňa/WC (sušič vlasov) klimatizácia (v hlavnej sezóne) telefón TV/sat. trezor (za poplatok) minibar (za poplatok) balkón alebo terasa Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie) jednolôžková izba Dvojlôžková izba s výhľadom na more Štvorlôžková izba - priestrannejšia

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia lobby bar snack bar maurská kaviareň Wi-Fi na recepcii (zadarmo) obchodná arkáda konferenčná miestnosť bazén (lehátka, slnečníky zadarmo a osušky za kauciu) detský bazén tobogán miniklub

Popis pláže

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora lehátka a slnečníky zadarmo, osušky za kauciu

Športové aktivity zadarmo

animačné programy lukostreľba šípky stolný tenis

Športové aktivity za príplatok

wellness centrum vodné športy na pláži

Strava

All Inclusive Raňajky, obedy, večere formou bufetu Sladký a slaný snack počas dňa Rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-24.00 hod.) 1× za týždeň à la carte reštaurácia (nutná rezervácia)

Oficiálna kategória

4 hviezdičky

Poznámka

Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.