bazén
detský bazén
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Moderný hotel so súkromnou plážou ležiacou priamo v centre Bečići, s historickou Budvou hotel spája pobrežná promenáda. Hotel sa nachádza 2 km od hlavného mesta cestovného ruchu Čiernej Hory, Budvy. Hotel ponúka niekoľko moderných sál a izieb s krásnou výzdobou a všetkým potrebným technickým vybavením, vhodný pre firemné akcie, ale aj svadby, slávnostné večere či rodinné oslavy. V à la carte reštaurácii na mieste podávajú kvalitné jedlá čiernohorskej a medzinárodnej kuchyne z čerstvo pripravených surovín. Môžete si vybrať zo širokej ponuky miestnych a známych medzinárodných vín.  Upozornenie: V cene nie je zahrnutá pobytová taxa, ktorá je stanovená zákonom a platí sa na recepcii (cca 1,5 EUR/deň/dospelá osoba, cca 1,00 EUR/deň/deti 12 -17,99 rokov, deti do 11,99 cca 0,50 EUR/deň).

Vzdialenosť

pláže: pri pláži letiska:  Tivat 23 km, Podgorica: 66 km centra: 2 km nákupné možnosti: 2km

Vybavenie izby

Štandardná izba s výhľadom na hory, bazén alebo more klimatizácia vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa,sušič vlasov, WC) TV so satelitným príjmom telefón minibar ( za poplatok) trezor (zadarmo) Wi-Fi (zadarmo) Izba Premium s výhľadom na more izba na vyššom poschodí

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou klimatizované spoločenské priestory výťah 3 reštaurácie aperitív bar lobby bar, conference bar, pool bar kongresové priestory 2 vnútorné  bazény a 1 detský bazén v záhrade vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi zadarmo SPA centrum Welness Wi-Fi (zadarmo) Aquapark v blízkosti, cca 700 m v hoteli Mediteran (za poplatok)

Popis pláže

súkromná piesočnato-kamienková pláž ležadlá a slnečníky sú zadarmo

Športové aktivity zadarmo

vnútorné bazény sauna fitness

Športové aktivity za príplatok

tenis stolný tenis aerobik masáže vodné športy

Možnosti stravovania

Raňajky formou bufetu. Možnosť dokúpenia večere formou bufetu alebo plnej penzie (obed formou bufetu).