tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Side Breeze sa nachádza v krásnej záhrade s bazénmi a šmýkačkami, cca 200 m od jednej z najdlhších a najkrajších piesočnatých pláží v Side. Hotel zabezpečuje zdarma kyvadlovú dopravu na pláž. Do centra letoviska Side cca 8 km je možné nechať sa zaviezť miestnymi minibusmi tzv. dolmušami alebo taxíkom. Vzdialenosť od medzinárodného letiska je cca 75 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte carte reštaurácie, 6 barov, kaviareň, , 2 vonkajšie bazény, 2 detské bazény s tobogánmi, 1 vnútorný bazén s detskou časťou, fitnes, sauna, kaderníctvo, kozmetický salón, turecké kúpele, lekár, zmenáreň, pošta, minimarket, zlatníctvo, obchod so suvenírmi, animačné programy, WiFi v lobby bare. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO.


Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, minibar, trezor (za poplatok), balkón.

Stravovanie:
 ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Na svoje si prídu ako rodiny s deťmi, tak aj páry či seniori. Hlavným lákadlom je hlavne krásna piesková pláž a blízkosť Side, kde si obzriete uličky mesta aj starodávne ruiny, či amfiteáter.