bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
golf
vodné športy
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotelový komplex, ktorý prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, sa nachádza na vyhlásenej pláži v oblasti Bavaro. Ponúka služby na vysokej úrovni, služby All Inclusive 24 hodín denne, širokú škálu športového vyžitia a bohaté animačné programy vrátane nepravidelných šou. Pre náročnejšiu klientelu je tu k dispozícii oddelená časť Royal Club so službami VIP. Rezort môžeme odporučiť aj náročnejšie klientele. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosť

pláže: 0 mu pláže letisko: 20 km Punta Cana nákupných možností: 1000 m

Popis izby

Štandardná izba typu Superior: individuálne ovládateľná klimatizácia TV telefón minibar vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) Wi-Fi (zdarma) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Izba Deluxe – modernejšie vybavenie

Popis hotela

vstupná hala s recepciou 2 hlavné reštaurácie 7 reštaurácií s obsluhou 10 barov bar na pláži bar pri bazéne 3 bazény detský bazén miniklub (pre deti 4–12 rokov) Wi-Fi (zdarma)

Popis pláže

piesočnatá, lehátka zadarmo, palmy poskytujúce tieň, plážový bar

Športové aktivity zadarmo

animačné programy večerné programy nemotorizované vodné športy na pláži volejbal bedminton šípky aerobic stolný tenis basketbal fitness maxi šach 2 tenisové kurty (osvetlenie a zapožičanie športového vybavenia za poplatok) úvodná lekcia potápania v bazéne

Športové aktivity za príplatok

motorizované vodné športy na pláži golf v blízkosti hotela

Strava v cene

ULTRA All Inclusive: 24 hodín, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby. Je možné čerpať v miestach a časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.