bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži asi tri kilometre od centra Sousse. Do historického centra sa dostanete príjemnou prechádzkou. Štandardne vybavený hotel je vhodný pre milovníkov vodných radovánok aj pre ľudí, ktorí radi spoznávajú miestnu kultúru a pamiatky. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosť

pláž: 0 m letisko: 20 km centrum: 3 km nákupné možnosti: 50 m

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia reštaurácia s obsluhou (1× za týždeň/rezervácia nutná) reštaurácia pri bazéne lobby bar konferenčná miestnosť Wi-Fi na recepcii (zadarmo) vnútorný bazén so slanou vodou 2 bazény (lehátka a slnečníky zadarmo, plážové osušky za zálohu) detské ihrisko miniklub detský bazén tobogán

Popis izby

Štandardná izba centrálne ovládaná klimatizácia (hlavná sezóna) TV so satelitným príjmom telefón vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) minibar set na prípravu kávy a čaju balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Jednolôžková izba Izba s výhľadom na more Rodinná izba - jedna väčšia miestnosť

Popis pláže

piesočnatá lehátka a slnečníky zadarmo plážové osušky za zálohu plážový bar

Športové aktivity zadarmo

animačné programy nepravidelné večerné programy aerobic plážový volejbal šípky stolný tenis tenisové kurty (1 hod. denne/rezervácia nutná, vybavenie a osvetlenie za poplatok)

Športové aktivity za príplatok

SPA centrum salón krásy sauna para masáže jacuzzi biliard vodné športy na pláži

Strava v cene

All Inclusive: 10.00–23.00, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby Upozornenie: je možné čerpať v miestach a časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.