tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
bezbariérový prístup
wellness / spa
tenis
vodné športy
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Krásny rodinný hotel sa nachádza 125 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 7 km od Alanye v letovisku Konakli vzdialené 4 km . Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 180 m od hotela, dostupná cez miestnu pobrežnú komunikáciu.

Vybavenie:
vstupná hala s 24-hodinovou recepciou,  výťah, vo všetkých priestoroch hotela je hosťom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, rôzne obchody a kaderníctvo, záhrada, detské ihrisko, detský mini klub, animácie, šmykľavky, tobogany, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka, à la carte reštaurácie,  niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne denné a večerné animácie, stolný tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok. Ležadlá a slnečniky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Za poplatok: procedúry vo wellness, vrátane sauny a hammamu, masáže.

Ubytovanie:

2-ložkové izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, trezorom, Wi-Fi, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Štýlový rodinný hotel odporúčame každému , kto ma rád krásnu pláž, chutné jedlo a celodenný program či už pre deti, tak aj dospelých.