tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
klimatizácia na izbe
potápanie
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Diamond Hill Resort je krásny rezort v obľúbenej oblasti Alanya. Leží pri vlastnej okruhliakovo-piesočnatej pláži s mólom, kam sa dostanete podchodom. V blízkosti hotela nájdete niekoľko obchodíkov a reštaurácií. Do centra letoviska Alanya vzdialeného 4 km hotel zabezpečuje zdarma kyvadlovú dopravu niekoľkokrát denne. Vzdialenosť od letiska je 129 km.


Vybavenie:
vstupná hala s nonstop recepciou, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie, 5 barov (bar na streche, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, bar v reštaurácii), kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, bazén, detský bazén, šmýkačka, tobogán, mini club, slnečná terasa a snack pool bar.  Ležadlá a slnečniky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Pre milovníkov športu je pripravený plážový volejbal, fitnescentrum s telocvičňou, za poplatok potápačské centrum alebo vodné športy na pláži.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, izby s výhľadom na more, všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, fén, toaletné potreby), centrálnou klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom, trezorom, sadou na prípravu kávy a čaju.

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Klientom ponúka príjemné prostredie na strávenie pohodovej dovolenky v obľúbenej oblasti Alanya. Hotel je vhodný aj pre všetky vekové kategórie.