bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
potápanie
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Areál luxusného šesťhviezdičkového rezortu, ležiaceho priamo pri piesočnatej pláži, pokrýva neuveriteľných 100 000 m2. Je umiestnený v srdci oblasti Sahl Hasheesh Bay, približne 20 kilometrov južne od centra mesta Hurghada a rovnomenného medzinárodného letiska. Udržiavaná hotelová pláž je viac ako 600 metrov dlhá. Luxus na vás dýchne už vo vstupnej hale, ktorá je vyzdobená nádhernou štukovou výzdobou a ručne spracovanými mramorovými podlahami. Široký rozsah služieb a Premium All inclusive program len podčiarkuje jedinečnosť tohto hotela. Je vhodný pre veľmi náročnú klientelu, ale tiež pre rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii niekoľko šmykľaviek, mini klub a animačné programy. Hosťom, ktorí uprednostňujú pri svojej dovolenke pokoj, je určené krídlo iba pre dospelých. Upozornenie : Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: 0 m pri pláži letiska: 20 km Hurghada centra: 30 km Hurghada nákupné možnosti: 0 m v hoteli

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba Deluxe individuálne ovládateľná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom WIFI minibar (doplňovaný - nealko nápoje, pivo) set na prípravu kávy a čaju vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok deluxe izba s výhľadom na more, Rodinná suita, Swim UP Suita s bazénom, Baron club Deluxe  izba s výhľadom na more je samostanej časti iba pre dospelých od 18+

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou 5 a la carte reštaurácií (nutná rezervácia) lobby bar bar len pre dospelých bar iba pre teenagerov bar pri bazéne (v zime vyhrievaný) nočný klub doktor(za poplatok) Wi-Fi v areáli hotela (zadarmo) obchodná galéria kaderníctvo 4 konferenčné miestnosti 6 bazénov (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo) bazén iba pre dospelých detský bazén šmykľavky pre deti mini klub (rozdelený pre deti vo veku 1-3 roky, 4-7 rokov, 8-12 rokov, 13-17 rokov)

Pláž a okolie hotela

piesočnatá mólo ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo) plážová cabana

Športové aktivity zadarmo

animačné programy večerné programy stolný tenis biliard plážový volejbal tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok) wellness fitness sauna vírivka masáže (20 minút - krk a ramená)

Športové aktivity za príplatok

vodné športy na pláži potápanie šnorchlovanie masáže

Stravovanie v hoteli v cene zájazdu

PREMIUM All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, popoludní káva/čaj so zákuskom, polnočné občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.