tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Luxusný hotel, skladajúci sa z niekoľkých menších jednoposchodových budov, sa nachádza v pokojnej oblasti v blízkosti Georgioupolis, necelých 150 metrov od piesočnatej pláže. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v komfortných izbách, moderné a vkusné zázemie, pričom v sebe spája grécku a krétsku architektúru. Vyniká v ponuke nielen vďaka svojmu umiestneniu, ale aj vďaka vysokej kvalite zariadení a služieb. Spokojní tu budú aj veľmi nároční hostia. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: 150 m letiska: 95 km Heraklion centra: 2 km Georgioupolis nákupných možností: 1500 m

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba,Deluxe individuálne ovládateľná klimatizácia (zadarmo) telefón TV so satelitným príjmom Wi-Fi (zadarmo) malá chladnička kávovar vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) kávovar (2 kapsule zadarmo pri príchode na hotel) balkón alebo terasa Izba Deluxe s výhľadom na more –výhľad na more Izba so zdieľaným bazénom / Izba s vlastným bazénom – výhľad do záhrady, zdieľaný alebo vlastný bazén Rodinná izba, Deluxe – dve miestnosti oddelené posuvnými dverami Rodinná izba Deluxe so zdieľaným/vlastným bazénom –dve miestnosti oddelené posuvnými dverami, zdieľaný alebo vlastný bazén Mezonet s výhľadom na more - 1 spálňa na prízemí + 1 spálňa na poschodí, bočný výhľad na more Suita, Deluxe : oddelená spálňa a obývacia izba Suita Deluxe /s výhľadom na more/s vlastným bazénom – oddelená spálňa a obývacia izba, zdieľaný alebo vlastný bazén Jednolôžková izba

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia reštaurácia s obsluhou taverna na pláži lobby bar bar pri bazéne bar na streche hotela plážový bar Wi-Fi (zadarmo) minimarket konferenčná miestnosť obchod so suvenírmi 3 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo) miniklub s vodnými šmykľavkami Wi-Fi (zadarmo) vnútorný vyhrievaný bazén tobogány

Popis pláže

piesočnatá prístupná podzemným spojovacím tunelom ležadlá, slnečníky a osušky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

plážový volejbal tenisový kurt posilňovňa stolný tenis nepravidelné animačné a večerné programy minigolf sauna

Športové aktivity za poplatok

SPA centrum (masáže, jaccuzi, hamam, kaderníctvo)

Možnosti stravovania

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Plná penzia:  raňajky, obedy a večere formou bufetu (vrátane vybraných nápojov) Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, tematické reštaurácie,neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Bary Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.