bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Moderný hotel patriaci pod známu hotelovú sieť White Olive sa nachádza v letovisku Pefkos. Ponúka kompletne zrekonštruovaný areál s útulne a moderne zariadenými izbami, peknou záhradou plnou zelene a s posedením okolo bazéna. Krásnu piesočnato-kamienkovú pláž nájdete niekoľko minút chôdze od hotela. Do centra Pefkosu s obchodmi, reštauráciami a barmi sa dostanete krátkou prechádzkou. Autobusová zastávka je približne 800 m od hotela. Hotel s kvalitnými službami odporúčame klientom všetkých vekových kategórií.

Vzdialenosti

pláže: 500 m letisko: 60 km Rhodos centrá: 0.5 km (Pefkos), 4 km (Lindos) nákupných možností: 500 m

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia Wi-fi (zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) sat TV telefón trezor (zadarmo) chladnička minibar (za poplatok) set na prípravu čaju a kávy balkón alebo terasa Izba s bočným výhľadom na more Izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou reštaurácia s terasou a panoramatickým výhľadom na more snack bar lobby bar bar pri bazéne komplex dvoch prepojených bazénov, ležadlá a slnečníky (zadarmo) a plážové osušky (za depozit) detský bazén detské ihrisko Wi-Fi (zadarmo)

Popis pláže

piesočnatá s kamienkami pozvoľný vstup do mora ležadlá, slnečníky (za poplatok )

Športové aktivity zadarmo

herňa fitness minigolf squash stolný tenis

Športové aktivity za poplatok

tenis futbal basketbal volejbal biliard vodné športy na pláži kaderníctvo

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.