bazén
detský bazén
klimatizácia na izbe
potápanie
volejbal
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Poloha: 

Nachádza sa na nedotknutej, krásnej bielej súkromnej pláži, pri veľkej lagúne, cca 5 km južne od mesta Hamata. V zátoke Wadi Lahmy sú ideálne podmienky pre kiting. Popis: 

Tento rezort ponúka celkom 188 izieb rozmiestnených v 2-poschodových budovách. K dispozícii je elegantná vstupná hala s recepciou, prístup na internet (za poplatok), reštaurácia s terasou a obchod so suvenírmi. K pekne udržiavanej záhrade patrí bazén s pool barom, slnečnou terasou a samostatný detský bazén. Plážové ležadlá, matrace, slnečníky a plážové uteráky sú bez poplatku.Ubytovanie: 

Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú sprchovací kút, WC, fén, telefón, trezor, minibar (za poplatok) a klimatizáciu. Za príplatok je možné si doobjednať dvojlôžkovú izbu s výhľadom na more.Šport a zábava:

Plážový volejbal, biliard, futbal, denný zábavný program. Za poplatok: Na pláži nájdete moderné potápačské centrum.Stravovanie: All inlcusive

- raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, miestne nealkoholické nápoje 10:00 – 24:00, každý deň 1 fľaša vody v minibare, obedový box pre potápačov.