bazén
detský bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
tenis
vodné športy
cykloturistika
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Príjemný, veľmi obľúbený hotel sa nachádza na okraji letoviska Tigaki v krásne udržiavanej záhrade, približne 100 metrov od dlhej piesočnatej pláže, ktorá je od hotela oddelená pobrežnou promenádou. Hotel je situovaný v tichšej lokalite, avšak v jeho blízkom okolí nájdete obchody, reštaurácie a taverny. Vďaka svojim vynikajúcim službám, modernému dizajnu a kuchárskym špecialitám je vhodný pre náročných klientov aj pre rodiny s deťmi. Okolie hotela ponúka ideálne podmienky na cykloturistiku. Upozornenie : Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: 100 m letiska: 15 km Heraklion centra: 250 m nákupné možnosti: v okolí

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba centrálne ovládaná klimatizácia telefón chladnička TV so satelitným príjmom Wi-Fi vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok, na recepcii) balkón alebo terasa prístelky formou poschodovej postele (zrenovované 2014/2015) Jednolôžková izba viď dvojlôžková izba Dvojlôžková izba superior viď dvojlôžková izba priestrannejšia (nerenovovaná), v dvoch priľahlých budovách Dvojlôžková izba promo viď dvojlôžková izba menej priaznivá poloha

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 bary Wi-Fi (zadarmo) bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo) spoločenská miestnosť s TV detský bazén

Popis pláže

piesočnatá ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok) stolný tenis

Športové aktivity za poplatok

vodné športy na pláži

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.