bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Príjemný hotelový komplex pozostáva z niekoľkých menších budov postavených v tradičnom gréckom štýle, situovaných v pokojnom prostredí idylickej dedinky Theologos. Neďaleká široká piesočnato-kamienková pláž je dostupná príjemnou prechádzkou. Centrum dedinky s obchodmi, malými tavernami a barmi je vzdialené približne 500 m od hotela. V blízkosti sa nachádza zastávka miestnej autobusovej dopravy s dobrým spojením do hlavného mesta Rodos. Milovníkom výletov odporúčame iba 6 km vzdialené vychýrené Údolie motýľov (Petaloudes). Upozornenie : Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: 400 m letisko: 8 km centrá: 500 m (Theologos), 18 km (hlavné mesto Rhodos) nákupných možností: 500 m

Popis izby

Štandardná izba klimatizácia (15.6. - 15.9. zadarmo, ostatné termíny za poplatok) telefón TV so satelitným príjmom minichladnička (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC) balkón výhľad do záhrady Rodinná izba 1 priestrannejšia miestnosť prísteľka formou poschodovej postele výhľad do záhrady

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia trezor na recepcii (za poplatok) Wi-Fi v lobby (zadarmo) bar pri bazéne bazén s integrovanou časťou pre deti detské ihrisko slnečná terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo) parkovanie (zadarmo)

Popis pláže

piesočnatá s okruhliakmi ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

večerné programy, živá hudba (grécka noc raz za týždeň)

Športové aktivity za poplatok

biliard požičovňa bicyklov požičovňa áut

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.