bazén
detský bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
požičovňa áut
Hotel je vhodný všetkých ktorý preferujú, moderné ubytovanie s kvalitnými službami a možnosťami nákupu v blízkom okolí.

Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Puerto del Carmen, Najbližšie nákupné možnosti s reštauráciami a barmi sú v tesnej blízkosti hotela. Leží priamo pri dlhej pláži s pobrežnou promenádou. Hotel je vzdialený 5 km od letiska.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby, hotelový bar, 3 vonkajšie bazény (1 v zimných mesiacoch vyhrievaný), detský bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, animačný program, WiFi, požičovňa áut, plážové osušky (za depozit), obchod so suvenírmi, detské ihrisko, posilňovňa

Ubytovanie:
K dispozícii sú štandardné izby, superior izby (renovované), rodinné izby (spálňa a obývacia časť s pohovkou oddelená posuvnými dverami) a suity, kúpeľňa, sušič na vlasy, klimatizáciou, TV, WiFi, minibarom/minichladničkou,balkón/ terasa. Za poplatok: trezor

Stravovanie:
All inclusive, raňajky, obedy, večere v hotelovej reštaurácii, snack, zákusok, čaj alebo káva, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, tématické večere, showcooking.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, pozdĺž ktorej vedie aj pobrežná promenáda, ktorá ponúka možnosť príjemnej prechádzky. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok.