bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Djerba Beach je krásny elegantný hotelový komplex nachádzajúci sa priamo pri krásnej širokej piesočnatej pláži, obklopený udržiavanou záhradou. Hotel ponúka svojim hosťom vysoký komfort a pohodlie pre strávenie relaxačnej dovolenky. Pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku aktívne športom, je k dispozícii široká ponuka športových aktivít. Naopak pre klientov, ktorí chcú v kľude relaxovať, môžu vyskúšať hamam, SPA centrum alebo masáže. Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosť

pláže: 0 mu pláže letisko: 20 km Djerba centrá: 5 km Midoun nákupných možností: v blízkosti hotela

Popis izby

Štandardná izba klimatizácia (hlavná sezóna) telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) chladnička (zadarmo) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Jednolôžková izba Izba s bočným výhľadom na more a bazén Rodinná izba - 2 miestnosti, opticky oddelené, rovnaké vybavenie ako štandardná izba

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia reštaurácia s obsluhou (1× za pobyt – rezervácia nutná) lobby bar snack bar bar pri bazéne maurská kaviareň obchod so suvenírmi konferenčná miestnosť kaderníctvo krytý bazén bazén (lehátka a slnečníky zadarmo, osušky za vratnú kauciu) detský bazénik detské ihrisko miniklub (pre deti 4–12 rokov)

Popis pláže

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora lehátka a slnečníky zadarmo, osušky za vratnú kauciu plážový bar (v hlavnej sezóne)

Športové aktivity zadarmo

animačné programy nepravidelné večerné programy plážový volejbal stolný tenis šípky petanque aerobic vodné pólo tenis a fitness (1hod./deň zadarmo – rezervácia nutná) hammam (1 za pobyt na 30 minút zadarmo)

Športové aktivity za príplatok

SPA centrum masáže sauna biliard vodné športy na pláži

Strava v cene

All Inclusive: 10:00 - 23:00, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických (filtrovaná káva, postmixové nápoje) a alkoholických nápojov miestnej výroby. Je možné čerpať v miestach a časoch určených hotelom. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie