bazén
klimatizácia na izbe
bezbariérový prístup
wellness / spa
potápanie
wifi zdarma
požičovňa bicyklov
požičovňa áut
Informácie o hoteli

Obľúbený hotel Semiramis sa nachádza v pokojnej časti letoviska a zároveň v blízkosti centra mesta Rhodos, v ktorom nájdete obchodíky, kaviarne, tavreny ako i mnoho historických pamiatok. Zrekonštruovaný hotel zariadený v modernom štýle ponúka kvalitné služby, jedinečné zázemie pre dovolenku v blízkosti pláže a krásne výhľady na starú a novú časť mesta. Vďaka bezbariérovej úprave je hotel vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Upozornenie : Hotel je bezbariérovo prispôsobený (rampa pri vstupe do hotela, bezbariérový prístup na parkovisko, výťahu a business centrá, bezbariérové izby). V kúpeľniach sa nachádza "emergency" tlačidlá.

Vzdialenosti

pláže: 100 m letisko: 13 km Rhodos centra: 1,5 km (historické centrum hlavného mesta Rhodos) nákupných možností: 150 m (v blízkosti hotela)

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálna klimatizácia žehlička a žehliaca doska LCD TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) župany a trepky trezor (za poplatok ) set na prípravu kávy a čaju pracovný stôl telefón rádio chladnička Wi-Fi (zadarmo) minibar (na vyžiadanie, za poplatok) balkón alebo terasa Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie) Izba s bočným výhľadom na more Izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou Wi-Fi (zadarmo) konferenčná miestnosť výťahy slnečná terasa stráženie detí (za poplatok) práčovňa bazén, ležadlá a slnečníky (zadarmo) parkovacie státie (zadarmo, podľa dostupnosti)

Popis pláže

piesočnatá s kamienkami cez miestnu komunikáciu slnečníky a ležadlá (za poplatok), plážové osušky (za depozit)

Športové aktivity zadarmo

animačný program (min. 1x týždenne)

Športové aktivity za poplatok

potápačské centrum požičovňa áut požičovňa bicyklov SPA centrum

Možnosti stravovania

Raňajky : formou bufetu Polpenzia : raňajky a večere formou bufetu

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.