bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
rodinná dovolenka
wellness / spa
tenis
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Kapverdské ostrovy / ostrov Boa Vista / Praia de Chaves. Príjemný hotel postavený v talianskom štýle sa nachádza priamo pri krásnej a širokej piesočnatej pláži Praia de Chaves a svojim klientom zaručuje bezstarostnú a pokojnú dovolenku plnú odpočinku a relaxu. Hotel ponúka ubytovanie v nízkych budovách, ktoré obklopuje krásna udržiavaná záhrada a niekoľko bazénov. K dispozícií je aj pokojná zóna pri pláži i bazénoch, kde vás nebude vyrušovať ruch animácií. Hotelový reťazec New Horizon je medzi klientmi veľmi obľúbený a vyhľadávaný najmä vďaka svojim precíznym službám, ideálnej polohe a vynikajúcej gastronómii. Pre príjemnú atmosféru, ktorá v hoteli prevláda, si ho obľúbili páry i rodiny s deťmi.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 3 km centra: 10 km (Sal Rei) nákupné možnosti: 10 km (Sal Rei)

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba klimatizácia, telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Suita s výhľadom na more navyše obývacia izba s chladničkou, kuchynkou a balkónom/terasou

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 a la carte reštaurácie 4 bary (snack bar, disco bar, bar pri bazéne, bar na pláži) Wi-Fi na recepcii a v lobby bare (zadarmo) 2 bazény (hlavný veľký s vírivkou a detskou časťou, druhý v kľudovej časti, jeden v zime vyhrievaný, ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo) miniklub detské ihrisko ošetrovňa

Popis pláže

piesočnatá ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

animačné programy 2 tenisové kurty športové ihrisko fitness diskotéka detský klub

Športové aktivity za poplatok

wellness

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa vo výške cca 2,50 EUR/noc/osoba nad 16 rokov. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa vyberá poplatok iba za 10 nocí (maximálne 25 EUR). Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela. Pre občanov EÚ je nutný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po ukončení pobytu a úhrada letiskovej bezpečnostnej taxy TSA vo výške 45 EUR/osoba. Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.