bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
golf
tenis
vodné športy
wifi za poplatok
požičovňa áut
Rýchly popis:
Hotel má vynikajúcu polohu v blízkosti atraktívnej pláže Fenals so zlatistým hrubozrnným pieskom. Historické centrum Lloret de Mar s obchodmi svetových značiek, reštauráciami, barmi a kaviarňami s výbornou kávou je dostupné z hotela pešo len za 10 minút.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
100 m od pláže Fenals a plážovej promenády s reštauráciami, kaviarňami, obchodmi a rôznymi zábavnými atrakciami. Oproti hotelu sa nachádza supermarket. Raz do týždňa sa konajú miestne trhy chôdzou asi 10 minút od hotela. Golfové ihrisko a akvapark sú od hotela vzdialené asi 3 km, kam sa môžete dostať autobusom priamo spred hotela. Letisko v Barcelone je vzdialené 90 km.  

Hotel:
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, vonkajší  bazén, detský bazén s malým vodným parkom, ležadlá a slnečníky pri bazéne, malý bazén s jacuzzi a barom na streche, požičovňa áut, obchod so suvenírmi. Pre hostí sú pripravené denné a večerné animácie, showcooking, biliard (za poplatok), stolný tenis (za poplatok) a pre deti miniklub. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zdarma.

Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (maximálne pre 4 osoby, vrátane infanta). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minibar (za poplatok) a balkón s posedením. Detská postieľka zdarma na vyžiadanie.

Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov, voda a víno k jedlu v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom.

Pláž:
krásna široká piesočnatá pláž Fenals ocenená Modrou vlajkou s pozvoľným vstupom do mora, s ponukou vodných športov a plážových barov. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: plná penzia 30 EUR/osoba nad 14 rokov/7 nocí, 15 EUR/dieťa 2- 14 rokov/7 nocí, all inclusive 170 EUR/osoba nad 14 rokov/7 nocí, 85 EUR/dieťa 2-14 rokov/7nocí, 1/1 izba 230 EUR/7 nocí. Upozornenie:  z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


LLORET DE MAR

Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.

Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.

Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.

Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.

Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží