bazén
klimatizácia na izbe
pre dospelých
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Obľúbený štvorhviezdičkový hotel Rhodos Horizon City ponúka komfortné ubytovanie priamo v srdci mesta Rhodos a súčasne iba 250 m od krásnej pláže. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza nespočetné množstvo nákupných a zábavných možností, prístav Mandraki a rozľahlé Staré mesto zapísané na kultúrny Zoznam svetového dedičstva UNESCO. Hotel odporúčame párom, ktoré ocenia možnosti hlavného mesta ostrova a kvalitné hotelové služby.

Vzdialenosti

pláže: 250 m letisko: 15 km Rhodos centrá: 0 km (v centre) nákupných možností: 0 m (v blízkosti hotela)

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia TV so satelitným príjmom telefón vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič vlasov, WC) Wi-Fi (zadarmo) trezor (zadarmo) set na prípravu čaju a kávy Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie) Izba s bočným výhľadom na more   Izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou reštaurácia spoločenská miestnosť s TV lobby bar Wi-Fi (zadarmo) bazén so slnečnou terasou, ležadlá slnečníky (zadarmo), plážové osušky (za depozit)

Popis pláže

prístupná cez miestnu komunikáciu okruhliaková ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

fitness sauna (potrebná rezervácia)

Športové aktivity za poplatok

vodné športy na pláži biliard stolný tenis herňa

Možnosti stravovania

Raňajky: formou bufetu Polpenzia : raňajky a večere formou bufetu

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.